gora

Życzenia noworoczne oraz plany szkoleniowe 2020

Życzenia.

Z okazji kończącego się roku 2019 życzę czytelnikom bloga, gościom oraz obecnym i przyszłym kontrahentom pomyślności w Nowym Roku, zdrowia i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
Jak również aby :

  • na drogach było bezpieczniej,
  • było mniej znaków drogowych,
  • zaplanowano na przyszłość trzeci pas na A4 (relacji Gliwice – Wrocław),
  • kierowcy się stosowali do znaków i nie trzeba ich było ciągle dodawać nowych,
  • zarządcy drogi ustawiali znaki w sposób przemyślany wzmacniając zaufanie kierowców do drogi.

Szkolenia, konferencje 2020.

Nowy rok to także nowe możliwości podejmowania działań w kierunku poprawy poziomu wiedzy, poznania nowinek w branży i korzystania z doświadczenia już zrealizowanych inwestycji oraz rozwiązań. Dla inżynierów ruchu nie ma zbyt wielu okazji w tym zakresie. Odpowiednio wcześnie zapowiedziano trzy punkty w kalendarzu na 2020 rok.
Najbliższym punktem jest w lutym wydarzenie w Krakowie pn.: VII Krakowskie Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2020 (19-21 luty 2020), które rozpoczynają się jednodniową konferencją na temat oświetlenia w dniu 19 lutego, a następnie dwa kolejne dni będą poświęcone tematyce BRD. Z uwagi na ostatnie zainteresowanie problemami pieszych na drogach tematem przewodnim może być sposób oznakowania pionowego i poziomego w tym zakresie.


Drugim wydarzeniem jest w marcu Szkolenie dla Zarządców Dróg – Licheń 2020. W dniach 25-27 marca w Licheniu Starym. Szczegóły wkrótce zostaną podane. W trakcie szkolenia poruszane są tematy związane z zarządzaniem drogą i ruchem. Szkolenie ma formę warsztatów, więc uczestnicy mają okazję nauczyć się albo utrwalić już posiadaną wiedzę w tym zakresie.

szkolenie1a

Kolejne w 2020 roku szkolenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Klub Inżynierii Ruchu. Wydarzenie zostało zaplanowane w terminie 27-30 maj. Szczegóły są w trakcie tworzenia. Wiadomo na pewno, że odbędzie się w Gdańsku, więc osoby mieszkające w północnej Polsce będą miały blisko.

 kli30lat

Oprócz szkoleń i konferencji można zaglądać do serwisów branżowych i poznawać na bieżąco różne nowinki i informacje - portal drogowy edroga.pl 

edroga

[22.12.2019]

organizacja ruchu projekt oznakowania projekt organizacji ruchu drogowego oznakowanie robót audytor brd projekt organizacji ruchu oznakowanie docelowe projekt znaków oznakowanie drogowe projekt oznakowanie zjazdu roboty drogowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem